Протоколи 2014 року

Протокол

засідання Громадської ради

 при Овруцькій райдержадміністрації

 

 

12 червня 2014 року                                                                         м. Овруч

 

 

Присутні :  Хрус В.М., Соболевський Й.Ф., Алексійчук І.В., Першин М.М.., Дергунова В.М.,  Бірківський  С.А., Царюк В.А. , Когута В.М., Комаревич  С.В., Іванов В.Г.,., Корнійчук С.Ф., Колібабчук А. В. , Кисіль Н. В., Батийчук  О.А., Грищук Я.Я., Бібко А.В.

 

Запрошені : Бортнік В.Ф., голова Овруцької райдержадміністрації,                 Білоус М.С., приватний підприємець, орендар гідроспоруди на ставку поблизу с.Піщаниця.

 

Порядок денний

 

1.     Про стан утримання автомобільних доріг району, міста.

2.     Про підготовку до відзначення в районі 23-ї річниці Незалежності України.

3.     Обговорення матеріалів до проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)»

4.     Різне

 

 

І. Слухали :

Євсєєву О.В., заступника начальника управління економіки райдержадміністрації , яка зазначила, що на сесії міської ради було затверджено перелік об’єктів, які підлягають ремонту та доручено дорожнім  організаціям активізувати роботу по підготовці проектно-кошторисної документації, по укладенню договорів з розпорядниками коштів на виконання робіт з ремонту доріг.

 

Виступили :

                  Колібабчук А.В. наголосив, що неприпустимим є факт порушення «Правил дорожнього руху» щодо руху великовагових транспортних засобів по центральній вулиці міста. Запропонував підготувати відповідного листа із зауваженнями та пропозиціями начальнику відділу ДАІ Овруцького РВ Левковцю С.А.

Бібко А.В., рекомендував розглянути зазначену проблему на постійній комісії з питань безпеки дорожнього руху та контролю за виконанням ремонту доріг.

 

Ухвалили :

1. Підготувати звернення начальнику відділу ДАІ Овруцького РВ         Левковцю С.А..

2. Доручити Бібку А.В, Кістанчуку В.Л. в складі комісії здійснювати контроль за виконанням робіт по ремонту доріг.

 

ІІ. Слухали :

Жураховську Н.С., головного спеціаліста з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, яка наголосила на необхідності залучення громадських організацій до підготовки відзначення в районі 23-ї річниці Незалежності України.

 

Ухвалили :

1.     Рекомендувати представникам громадських організацій залучити свої колективи до підготовки відзначення в районі 23-ї річниці Незалежності України.

2.     Пропозиції до плану вносити не пізніше 22 липня.

 

ІІІ. Слухали :

         Жураховську Н.С., головного спеціаліста з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, яка запропонувала представникам громадських організацій провести обговорення зі своїми колективами матеріалів до проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» та подати свої зауваження чи доповнення.

 

         Ухвалили :

1.     Доручити керівникам громадських організацій провести зібрання своїх колективів для обговорення матеріалів до проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)»

2.     Пропозиції або висновки за результатами обговорення надати секретарю Громадської ради у письмовому вигляді не пізніше 1 вересня 2014 року.

 

IV. Слухали:

1.     Алєксійчука І.В., голову Овруцької районної спілки рибалок, який проінформував про ситуацію, що склалась у зв’язку зі здачею в оренду гідроспоруди  на ставку, що знаходиться поблизу с.Піщаниця. Він повідомив, що орендарем даної гідроспоруди планується вилов риби, який на думку овруцьких рибалок та жителів району є незаконним, а надання самої гідроспоруди в оренду було проведене з порушенням законодавства України. Також було зазначено, що Овруцьким РВ УМВС відкрито кримінальне провадження по питанню оренди гідроспоруди.

 

Виступили:

1.     Білоус М.С., приватний підприємець, орендар гідроспоруди на ставку поблизу с.Піщаниця, зазначив, що всі документи на право оренди гідроспоруди були оформлені з додержанням вимог чинного законодавства та підтвердив про наміри вилову риби зі ставка.

2.     Бортнік В.Ф., голова райдержадміністрації, виступив з пропозицією організувати зустріч представників Овруцької районної спілки рибалок, орендаря гідроспоруди, управління водного господарства в Овруцькому районі, прокуратури Овруцького району, РВ УМВС в Житомирській області для досягнення домовленостей, щодо оренди гідроспоруди.

3.     Бортнік В.Ф., голова райдержадміністрації, довів розпорядження голови облдержадміністрації №148 від 05.06.14 року «Про забезпечення виконання Указів Президента України», згідно якого необхідно винести на розгляд громадськості питання про перейменування вулиць, площ, провулків, проспектів, парків та скверів у населених пунктах району, названих на честь осіб, які причетні до злочинів проти українського народу, політичних репресій та голодоморів в Україні.

4.     Хруса В.М., голову Ради, який виніс на обговорення заяви Кравчука О.О. про вихід з Громадської ради та Савченка В.М. про включення останнього до складу Громадської ради, а також запропонував обрати заступника голови Громадської ради.

 

Ухвалили:

1.     Бібку А.В. організувати зустріч представників Овруцької районної спілки рибалок, орендаря гідроспоруди, управління водного господарства в Овруцькому районі, прокуратури Овруцького району, районного відділу міліції в Овруцькому районі для досягнення домовленостей, щодо оренди гідроспоруди.

2.      Білоусу М.С. порекомендували не розпочинати вилов риби до повного вирішення питання, щодо оренди, надати голові Овруцької РДА документи на оренду гідроспоруди для їхнього детального аналізу.

3.     Рекомендувати головам громадських організацій винести на обговорення громади питання щодо перейменування вулиць.

4.     Задовольнити заяви Савченка В.М. та Кравчука О.О.

5.     Шляхом голосування заступником голови Громадської ради обрати Комаревича С.В.

6.     Секретарю Громадської ради прийняти необхідні документи та внести зміни до складу Громадської ради.

 

 

 

Голова Громадської ради                                               В.М. Хрус

 

Секретар Громадської ради                                  Н.С. Жураховська

 

 

 

Протокол

засідання Громадської ради

 при Овруцькій райдержадміністрації

 

13 лютого 2014 року                                                                                 м. Овруч

 

Присутні :  Хрус В.М., Алексійчук І.В., Хобта П.П., Дергунова В.М.,Царюк В.А., Комаревич  С.В., Іванов В.Г., Кравчук О.О., Корнійчук С.Ф., Колібабчук А.В., Бірківський С.А..

Запрошені : Кисіль В.Л., заступник голови райдержадміністрації

Жураховська Н. С., головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

Порядок денний

 

1.      Розгляд проекту Плану заходів у Овруцькому районі на 2014 рік щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

2.      Про розгляд колективного звернення жителів м. Овруча до голів Овруцької райдержадміністрації та районної ради щодо суспільно-політичної ситуації в країні.

3.      Різне.

І. Слухали :

   Хруса В.М., голову Ради, про те, що надійшло звернення  від райдержадміністрації про необхідність розгляду проекту Плану заходів у Овруцькому районі на 2014 рік щодо реалізації  Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, та внесення пропозицій .

            Виступили :

            Кисіль В.Л., заступник голови райдержадміністрації, який зачитав присутнім проект плану та запропонував , за потреби, внести зміни до нього.

          Кравчук О.О., який запропонував призначити відповідальну особу за доставку звернень, які надходять до скриньки звернень громадян до керівництва райдержадміністрації та районної ради.

         Корнійчук С.Ф., який зауважив на необхідності залучення представників Громадської ради  до сесійних засідань районної ради та заслуховуванні проекту плану соціально-економічного розвитку району на засіданнях Громадської ради.

Ухвалили :    

        Проект Плану заходів у Овруцькому районі на 2014 рік щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні із внесеними змінами затвердити в цілому.

ІІ. Слухали :

Хруса В.М., голову Ради, про те, що надійшло колективне звернення  жителів м. Овруча до голів Овруцької райдержадміністрації та районної ради щодо суспільно-політичної ситуації в країні.

Виступили :

Кисіль В.Л., заступник голови райдержадміністрації, який зачитав зміст звернення та  повідомив, що можливість вплинути на розвиток подій є у керівників органів влади державного рівня, народних депутатів України тощо. Зауважив, що дане звернення рішенням сесії направлено на широке громадське обговорення .

Корнійчук С.Ф. зауважив, що ініціативу громади мають відстоювати і депутати районного рівня.

Ухвалили :

1.      Максимально вивчивши громадську думку, врахувавши позиції різних колективів, об’єднань , вносити подальші пропозиції через депутатів всіх рівнів.

2.      Розглянути (за потреби) результати моніторингу на наступному засіданні Громадської ради.

ІІІ. Слухали :

Гайчука М.І., першого заступника голови райдержадміністрації,  про стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах району та розгляд даного питання на міжвідомчій нараді при Овруцькому міжрайонному прокурорі. Запропонував визначитися щодо необхідності включення представника Громадської ради до складу робочої групи із недопущення росту заборгованості.

                 Виступили :

                Корнійчук С.Ф., який наголосив, що посилений контроль має бути за  Норинським щебзаводом, ТОВ «РайзПолісся», які мають за неперевіреною інформацією суттєву заборгованість.

                Хрус В.М., який запропонував включити до складу робочої групи  Іванова В.Г.

               Кравчук О.О. наголосив на необхідності посвідчень членів Громадської ради.

               Корнійчук С.Ф. зауважив на необхідності своєчасної розробки та затвердження плану роботи Громадської ради.

Ухвалили:

1.     Включити до складу робочої групи  щодо недопущення росту заборгованості із виплати заробітної плати Іванова В.Г.

2.     Розробити проект  плану роботи Громадської ради  на ІІ квартал 2014 року до 20 березня.

 

Голова Громадської ради                                                                                    В.М. Хрус

Секретар Громадської ради                                                                                Т.О. Члек

 

 

Протокол

засідання Громадської ради

 при Овруцькій райдержадміністрації

 

 

18 квітня 2014 року                                                                           м. Овруч

 

 

Присутні :  Хрус В.М., Алексійчук І.В., Хобта П.П., Дергунова В.М.,     Царюк В.А. , Комаревич  С.В., Іванов В.Г.,., Корнійчук С.Ф., Колібабчук А. В. , Кістанчук В.Л., Грищук Я.Я., Бібко А.В.

 

Запрошені : Жураховська Н. С., головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Порядок денний

1.     Про роль громадськості  у благоустрої на території Овруцького району.

2.     Про стан забезпечення організації дитячого харчування у загальноосвітніх школах району.

3.     Різне.

 

 Слухали :

         Хруса В.М., голову Ради, про те, що надійшла заява від секретаря громадської ради Члек Т.О. про припинення повноважень секретаря.

Виступили :

Соболевський Й.Ф. із пропозицією задовольнити заяву та обрати секретарем Громадської ради Жураховську Н.С., головного спеціаліста з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Ухвалили :

1. Задовольнити заяву Члек Т.О.

2. Обрати секретарем Громадської ради Жураховську Н.С.

 

І. Слухали :

Нагаюка О.М., начальника відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації , який зазначив, що в районі проведено місячник санітарної очистки, в якому взяли участь усі підприємства, організації, установи району. Представники більше 200 місцевих громад згуртовано вийшли прибирати вулиці, парки, облаштовувати території, прилеглі до багатоквартирних будинків, шкіл, дитячих садочків, ФАПів, будинків культури, церков, пам’ятників тощо.

Виступили :

         Алексійчук І.В., який зауважив, що зі стихійними сміттєзвалищами та дотриманням санітарно-гігієнічних норм було б легше впоратися за наявності адмінвпливу на порушників. Для цього потрібно відновити в районі посаду еколога.

         Колібабчук А.В. наголосив, що неприпустимим є факт відсутності в місті громадських туалетів. Запропонував підготувати відповідного листа із зауваженнями та пропозиціями міському голові Швабу В.В., Каплюку В.І., Закусилу С.І. вказати на посилення контролю за санітарним станом міста, своєчасність вивезення сміття.

Бібко А.В., запропонував представникам громадських організацій, підприємців , що здійснюють діяльність на території району, визначитися із територією для прибирання в ході подальших акцій та під час планових місячників сан очистки.

Ухвалили :

1. Рекомендувати міському голові Швабу В.В. активізувати роботу комісії із благоустрою міста.

2. Доручити управлінню економіки РДА активізувати роботу із вирішення питання розробки програми по створенню міні-заводу із утилізації побутових відходів.

ІІ. Слухали :

Северенчука Я.Д. , начальника відділу освіти райдержадміністрації, простан забезпечення організації дитячого харчування у загальноосвітніх школах району. Він повідомив, що вже понад місяць учні шкіл району не мають гарячого харчування. Причина – розірвання угоди із товариством «Статпостач», яке забезпечувало надання цієї послуги. Станом на 16.04.2014 тендерні торги  виграло товариство «Візит», що є тією ж організацією, лише зі зміненою назвою. На період відсутності харчування у школах  виплачується грошова компенсація, про яку вже повідомляло через пресу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. В подальшому питання виноситиметься на розгляд сесії районної ради, яке відбудеться 14 травня.

Виступили :

Корнійчук С.Ф., Комаревич С.В., запропонували вирішувати питання організації дитячого харчування на місцевому рівні, що дасть можливість впливати на регулювання цін та дотримання якості надання послуг.

Ухвалили :

1.     Доповідь начальника відділу освіти взяти до уваги.

2.     Рекомендувати депутатам районної ради відмовити товариству «Візит» у наданні послуг з організації дитячого харчування  в загальноосвітніх школах району та ініціювати пошук місцевих підприємців для вирішення даної проблеми .

ІІІ. Слухали :

         Комаревича С.В. про розгляд заяви Батийчук О.А. щодо включення її до складу Громадської ради.

         Ухвалили :

1.     Заяву Батийчук О.А. задовольнити.

2.     Секретарю Громадської ради прийняти необхідні документи та внести зміни до складу Громадської ради.

 

 

Голова Громадської ради                                               В.М. Хрус

 

Секретар Громадської ради                                   Н.С. Жураховська